poster

Das Quartett

Das Quartett (2019)

Krim | Gjermani
Regjia: Vivian Naefe

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.1/10
REKOMANDIMET
 • The Just: Crime Unit (2016)

  image
  The Just: Crime Unit is set in Wroclaw and follows a team of municipal police officers, each struggling with the burden of their past experiences, which have been...
 • The Crack (2021)

  image
  Contemporary Warsaw. A homeless alcoholic dies. Commissioner Monika Brzozowska, who leads the investigation, senses that there is more to the case than just a...
 • Signs of a Psychopath (2020)

  image
  Nje veshtrim mbi vrasesit me brutale te koheve te sotme.
 • Cruise Ship Killers (2020)

  image
  Cruise Ship Killers is a true crime series that tells the stories of people who never returned home after taking a holiday on a cruise ship, featuring interviews...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.