poster

Das Quartett: Tödliche Lieferung

Das Quartett (2023)

Krim, Thriller | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.3/10

SEZONI: 1

EPISODI: 5 - Tödliche Lieferung

PëRMBLEDHJE

"The quartet", as the homicide K14 is also called, consists of four very different police officers who form a congenial team within the Leipzig police.

Fotot

Das QuartettDas QuartettDas QuartettDas QuartettDas QuartettDas QuartettDas QuartettDas QuartettDas QuartettDas QuartettDas QuartettDas QuartettDas QuartettDas QuartettDas Quartett

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Homicide's Elite (2018)

  image
  A reality-based crime story series with interesting plot twists dealing with some of the citizens of Atlanta. The dramatizations are profoundly chosen. The true...
 • Homicide: Hours to Kill (2017)

  image
  For detectives, the key to solving the toughest homicides lies somewhere within the final 24 hours of the victim’s life. Homicide: Hours to Kill is a true-crime...
 • Gliniarze (2016)

  image
 • My Family's Deadly Secret (2020)

  image
  Cdo familje ka sekretet e saj, por jo si keto. Brenda cdo familjhe njerezit perpiqen te ruajne fort sekretet e tyre...duke shkuar deri edhe ne vrasje.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.