Detectives hit dead end after dead end, and wrong suspects are discarded. But one new clue can lead to another and the cold case suddenly gets hot. Truth is, it is the perfect murder until it's not.

Transmetimet në kanale:

Investigation Discovery  

Ishte në kanal:

EXP Histori  

Episodi vijues:

Sot
12:00
Vrasja perfekte 4, Ep. 1
Sot
13:00
Vrasja perfekte 4, Ep. 2
Sot
04:00
Vrasja perfekte 4, Ep. 1
Sot
05:00
Vrasja perfekte 4, Ep. 2
5.7.24
13:00
Vrasja perfekte 4, Ep. 10
6.7.24
05:00
Vrasja perfekte 4, Ep. 10
12.7.24
12:00
Vrasja perfekte 5, Ep. 1
13.7.24
04:00
Vrasja perfekte 5, Ep. 1
19.7.24
12:00
Vrasja perfekte 5, Ep. 3
20.7.24
04:00
Vrasja perfekte 5, Ep. 3
REKOMANDIMET
 • American Monster (2016)

  image
  Përbindëshi amerikan mund të jetë kudo, i fshehur në çdo rrugë apo shtëpi, pas një buzëqeshjeje të sinqertë si baba, nënë apo njeri çfarëdo.
 • Dosije

  image
  Srpski "Fox crime" rekonstruiše zločine koji se odvijaju pred našim očima. Ubistva, pljačke, otmice, trgovina ljudima...naći će se u fokusu kriminalističkih...
 • Prevare (2011)

  image
  Detektivi kriminalističke reality serije „Prevara“ istražuju prijave i optužbe za počinjenje prevara. Istražitelji prikupljaju informacije od prijatelja i kolega...
 • Deadly Tropics (2019)

  image
  On the Caribbean island of Martinique, in the middle of the tropics, several mysterious murders occur. Now it is up to the two investigators Mélissa Sainte-Rose...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.