poster

Das Quartett: Der lange Schatten des Todes

Das Quartett (2019)

Krim | Gjermani
Regjia: Vivian Naefe

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.0/10

SEZONI: 1

EPISODI: 1 - Der lange Schatten des Todes

PëRMBLEDHJE

In Leipzig, a bakery operator is strangled. The investigative quartet of the Leipzig murder commission K 14 is entrusted with the case.

Fotot

Das QuartettDas QuartettDas QuartettDas QuartettDas QuartettDas QuartettDas QuartettDas QuartettDas QuartettDas QuartettDas QuartettDas QuartettDas QuartettDas QuartettDas Quartett

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • My Family's Deadly Secret (2020)

  image
  Cdo familje ka sekretet e saj, por jo si keto. Brenda cdo familjhe njerezit perpiqen te ruajne fort sekretet e tyre...duke shkuar deri edhe ne vrasje.
 • The Crack (2021)

  image
  Contemporary Warsaw. A homeless alcoholic dies. Commissioner Monika Brzozowska, who leads the investigation, senses that there is more to the case than just a...
 • Cruise Ship Killers (2020)

  image
  Cruise Ship Killers is a true crime series that tells the stories of people who never returned home after taking a holiday on a cruise ship, featuring interviews...
 • Signs of a Psychopath (2020)

  image
  Nje veshtrim mbi vrasesit me brutale te koheve te sotme.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.