poster

Das Quartett

Das Quartett (2019)

Krim | Gjermani
Regjia: Vivian Naefe

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.1/10

"The quartet", as the homicide K14 is also called, consists of four very different police officers who form a congenial team within the Leipzig police.

REKOMANDIMET
 • Court Cam Presents Under Oath (2021)

  image
  A crime from the unique lens of the accused as they take the witness stand.
 • Lenßen & Partner (2003)

  image
  Lawyer Ingo Lenssen and his team of investigators specializing in delicate cases of clients who prefer private investigation prior legal advice.
 • Të afërmit (2012)

  image
  Cdo familje ka sekretet e saj qe mund te jene edhe vrasje te fshehura mire por per te cilat mund te dyshohet kushdo dhe kurdo...
 • Homicide: Hours to Kill (2017)

  image
  For detectives, the key to solving the toughest homicides lies somewhere within the final 24 hours of the victim’s life. Homicide: Hours to Kill is a true-crime...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.