A successful London plastic surgeon is forced to adjust to rural life in a bid to save his marriage as his wife accepts a six-month veterinary research job on a small Northumbrian island called Hildasay.

Transmetimet në kanale:

DocuBox  

Episodi vijues:

e diel
15:00
Distant Shores
e diel
15:30
Distant Shores
e martë
09:30
Distant Shores
e martë
10:00
Distant Shores
18.8.22
08:00
Distant Shores
18.8.22
08:30
Distant Shores
30.8.22
01:00
Distant Shores
30.8.22
01:30
Distant Shores
31.8.22
12:00
Distant Shores
31.8.22
12:30
Distant Shores
REKOMANDIMET
 • Rregullat e Lojës (2007)

  e enjte
  image
  Dy çifte dhe shoku I tyre beqar perballen me veshtiresite e jetes ne cift, takimeve, angazhimeve dhe marteses. Marredheniet shihen ne faza te ndryshme te tyre....
 • Danger Force (2020)

  e enjte
  image
  Captain Man has a new crew of superhero sidekicks - Danger Force. Captain Man and Schwoz create a fake school to train the kids to harness their uncontrollable...
 • Friends (1994)

  e enjte
  image
  Jeta e 6 te rinjve te Nju Jorkut, me te perbashketat dhe kontrastet mes tyre.
 • Looney Tunes (1930)

  e enjte
  image
  Looney Tunes is a TV series starring Tex Avery, Dave Barry, and Bea Benaderet. Join the gang of anthropomorphic animals
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.