Vlerësimi: 6.7/10

Stralsund is a TV crime series of the ZDF.

REKOMANDIMET
 • Fargo (2014)

  image
  The all new "true crime" case of Fargo's new chapter travels back to 1979 in Sioux Falls, South Dakota and Luverne, Minnesota, where a young State Police Officer...
 • Pacific Criminal (2019)

  image
  Jackson Bellerose, a police investigator from Martinique, transfers to Nouméa, New Caledonia after working for some time in metropolitan France. His rigid...
 • Dr. Death (2021)

  image
  Ngjarjet fokusohen tek neurokirurgu Christopher Duntsch, i cili u bë i famshëm për gjymtimin e përhershëm të pacientëve të tij, duke vrarë dy prej tyre.
 • Silence (2021)

  image
  Dramatic events unfold in Croatia and Ukraine. The first girl drowned, the second one died from a drug overdose. The main suspect in these deaths, however, soon...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.