A young paramedic discovers he has telepathic powers.

Ishte në kanal:

STAR  STAR Crime  RTL Zwei  

REKOMANDIMET
 • Lucifer (2016)

  image
  Lucifer Morningstar është lodhur duke qenë shërbëtor i përkushtuar në Ferr dhe vendos të kalojë pak kohë në Tokë për të kuptuar më mirë njerëzimin. Ai vendoset në...
 • Deadly Tropics (2019)

  image
  On the Caribbean island of Martinique, in the middle of the tropics, several mysterious murders occur. Now it is up to the two investigators Mélissa Sainte-Rose...
 • Familja e Superheronjve (2013)

  image
  Meet The Thundermans, a typical suburban family that happens to have astounding superpowers. At the center of the action are the 14-year-old Thunderman twins, who...
 • Borgen (2010)

  image
  A political drama about a prime minister's rise to power, and how power changes a prime minister.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.