FILMA

 • Film Artistik

  e martë

  24.5.22

  20:30

  Film Artistik

 • Film Artistik

  e mërkurë

  25.5.22

  00:30

  Film Artistik

 • Klasa e tetë

  e mërkurë

  25.5.22

  05:20

  Klasa e tetë

  Eighth Grade (2018)

  13 vjeçarja e turpshme Kajla përpiqet të përballojë edhe javën e fundit presionin e shkollës 8-vjeçare, ndërkohë që bën video me këshilla 'si të jesh vetvetja' dhe i poston në kanalin e saj të youtube-it, pa asnjë...

 • Tregime që marrin jetë

  e mërkurë

  25.5.22

  20:00

  Tregime që marrin jetë

  Goosebumps (2015)

  Një i ri dashurohet me mbesën e një autori librash më të shitur për momentin "Goosebumps". Ai eshte misterioz dhe i çuditshëm pasi përbindëshat e imagjinatës së autorit janë te vertete dhe padashje çlirohen nga...

 • Film Artistik

  e mërkurë

  25.5.22

  20:30

  Film Artistik

 • Film

  e mërkurë

  25.5.22

  23:00

  Film

 • FILM ARTISTI

  e mërkurë

  25.5.22

  23:36

  FILM ARTISTI

 • Film Artistik

  e enjte

  26.5.22

  00:30

  Film Artistik

 • Tregime që marrin jetë

  e enjte

  26.5.22

  07:57

  Tregime që marrin jetë

  Goosebumps (2015)

  Një i ri dashurohet me mbesën e një autori librash më të shitur për momentin "Goosebumps". Ai eshte misterioz dhe i çuditshëm pasi përbindëshat e imagjinatës së autorit janë te vertete dhe padashje çlirohen nga...

 • Film Artistik

  e enjte

  26.5.22

  23:31

  Film Artistik

 • Korrieri

  e diel

  29.5.22

  05:07

  Korrieri

  Premium Rush (2012)

  Joseph Gordon-Levitt, Michael Shannon... Manhatan. Jeta e një korrieri me biçikletë, do të vihet në rrezik, pasi një polic i korruptuar është i gatshëm të bëjë gjithçka, për të shtënë në dorë porosinë e tij më të...

 • Mr:Deeds

  e hënë

  30.5.22

  05:07

  Mr:Deeds

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.