Vlerësimi: 6.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.2/10
(5 Voto)

PëRMBLEDHJE

Një princeshë me këpucë magjike që zbukuron këdo që i vesh, kryqëzon rrugën me shtatë princa të shndërruar në xhuxha të shëmtuar. Së bashku nisin një aventurë që do t'u mësojë kuptimin e vërtetë e të qënit i bukur.

Fotot

Kepucekuqja dhe 7 xhuxhat© Copyright 2020 LOCUS Corporation. ALL RIGHTS RESERVED.© Copyright 2020 LOCUS Corporation. ALL RIGHTS RESERVED.© Copyright 2020 LOCUS Corporation. ALL RIGHTS RESERVED.© Copyright 2020 LOCUS Corporation. ALL RIGHTS RESERVED.© Copyright 2020 LOCUS Corporation. ALL RIGHTS RESERVED.© Copyright 2020 LOCUS Corporation. ALL RIGHTS RESERVED.© Copyright 2020 LOCUS Corporation. ALL RIGHTS RESERVED.© Copyright 2020 LOCUS Corporation. ALL RIGHTS RESERVED.Kepucekuqja dhe 7 xhuxhatKepucekuqja dhe 7 xhuxhatKepucekuqja dhe 7 xhuxhatKepucekuqja dhe 7 xhuxhatKepucekuqja dhe 7 xhuxhatKepucekuqja dhe 7 xhuxhat

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Barbi dhe 12 Princeshat Balerina (2006)

  image
  Në këtë histori Barbi është një princeshë që ka njëmbëdhjetë motra të tjera, të gjitha po aq të bukura sa ajo. Ato janë të gjitha të ndryshme nga njëra - tjetra,...
 • Si të zbutësh një dragua (2010)

  image
  Në kohën mistike të vikingëve dhe dragonjëve, Lemza një djalë i ri ëndërron të bëhet një luftëtar i zoti si babai. Por kur ai miqësohet me një dragua, gjithçka do...
 • Si të zbutësh një dragua 2-Si të trajnosh dragoin tënd (2014)

  image
  Pasi zbulojnë një shpellë sekrete të mbushur me dragonj të egër dhe bamirësin e tyre misterioz, Hiccup (Jay Baruchel) dhe Toothless gjenden në qendër të një...
 • Krudët (2013)

  image
  Krudët janë një familje parahistorike, të cilët jetojnë në një shpellë. Por kur streha e tyre shkatërrohet, ata fillojnë një aventurë të jashtëzakonshme nëpër një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.