Vlerësimi: 6.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.5/10
(2 Voto)

PËRMBLEDHJE

When commitmentphobe Rob Marino ('Joey Lawrence' (IV)) breaks up with his girlfriend before Thanksgiving, he is criticized by his big Italian family about his inability to keep a relationship through the holidays. Wanting to prove them wrong and fulfill his dying grandmother's (Paula Shaw) wish to see him happy in love, Rob goes online and finds Julie (Emily Hampshire), another single New Yorker whose meddling Jewish mom (Marilu Henner), has driven her to seek a temporary boyfriend. Rob and Julie agree to pose as a couple through the holidays to get their families off their backs. But things get complicated when Rob's Catholic clan and Julie's Jewish family get involved. With Christmas coming and Hanukkah around the corner, they double their efforts to keep the charade going, only to discover their fake feelings may be a little too real.

Fotot

Hitched for the Holidays

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Përtej parajsës (2002)

  image
  Kandidat për 4 çmime Oskar. Julianne Moore, Denis Quaid. Jeta idilike e Ketit është thjesht një iluzion dhe ajo duhet të zgjedhe; te vazhdojë të rrojë mes...
 • Jeta ime pa mua (2003)

  image
  Nje grua e re i fsheh familjes se saj faktin qe vuan nga kanceri per te jetuar kohen qe i ka mbetur me nje pasion qe s'e kish njohur kurre me pare.
 • Shitësja (2005)

  image
  Steve Martin. Mirabel është shitëse në një dyqan dorezash dhe aksesorësh që njerëzit prej kohësh i blinin rrallë e më rrallë. E mërzitur dhe e zhgënjyer, e vetmja...
 • Pesëdhjetë hije me të errëta (2017)

  image
  'Pesedhjete hije', bestselleri nderkombetar nga E.L. James. Nderkohe qe Kristiani lufton me djajte e tij te brendshem, Anasatasia duhet te perballet me zemerimin...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.