PËRMBLEDHJE

Telo dhe Vera, dy të rinj të dashuruar, para se të finalizojnë dashurinë e tyre, kalojnë nëpër intrigat e thurura nga vëllai i Verës, Kiço. Ky i fundit, duke qenë egoist dhe karrierist, nuk mund të pranojë martesën e së motrës me Telon, një punëtor i ndershëm që transferohet të punojë në një fshat të thellë.

Fotot

Njeriu i mirë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Krahet e dashurise (1997)

  image
  Pas vdekjes së mamasë së saj, Keit Kroi shkon të jetojë me tezen e saj, Modin, e cila bëhet kujdestarja e saj dhe paguan babanë e Keitit për ti qëndruar larg...
 • Betimi (2012)

  image
  2012. Channing Tatum, Rachel McAdams. Një çift i sapo martuar pëson një aksident me makinë dhe gruaja humbet kujtesën, duke mos mbajtur mend as bashkëshortin. I...
 • Dashuri e trazuar (2013)

  image
  Një këngëtar, karriera e të cilit ka marrë të tatëpjetën prej alkoolit, njihet me një këngëtare të re dhe betohet ta ndihmojë në rrugën drejt suksesit. Por kur...
 • The River (1997)

  image
  In Taiwan, Xiao-kang, a young man in his early 20s, lives with his parents in near silence. He is plagued by severe neck pain. His father is bedeviled by water...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.