poster

Foleja

The Nest (2020)

Dramë, Romancë | Mbretëria e Bashkuar, Kanada
Regjia: Sean Durkin
Cinemax | 17.12.22 | 23:35

Vlerësimi: 6.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 5.17/10
(6 Voto)

Fotot

FolejaFolejaFolejaFolejaFolejaFolejaFolejaFolejaFolejaFolejaFolejaFolejaFolejaFolejaFoleja

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Agimi (1927)

  image
  Një fermer problematik (George O'Brien) dhe e dashura e tij e fshehtë (Margaret Livingston) po planifikojnë të vrasin gruan e tij (Janet Gaynor). Histori e bukur,...
 • The Christmas Ring (2020)

  image
  Reporter Kendra Adams (Contractor) searches for the love story behind an antique engagement ring with the inscription, "My Christmas Love 1948." With the help of...
 • Good Morning Christmas! (2020)

  image
  Hosted by ex-NFLer-turned-reality-dating-TV-show-star Brian Bright and traditional broadcaster Melissa Merry, Today with Bright and Merry airing on NYFamilyTV is...
 • Mëkat fatal (2013)

  image
  Një djalë dhe një vajzë bien në dashuri. Por natën që u takuan, ajo ishte e dehur dhe e droguar dhe ai e shfrytëzoi. Edhe pse ajo nuk mban mend thuajse asgjë nga...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.