Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Werner - Gekotzt wird später! (2003)

  image
  A balls-out German animated comedy about three alcoholic friends who embark on a road trip.
 • Werner - Eiskalt! (2011)

  image
  'Brösel' creator of German cult comic 'Werner' contemplates about his life, work and death to overcome his biggest defeat yet in this interconnected fifty-fifty...
 • Fatlumi Luke: Balada e Daltoneve (1978)

  image
  Aventurat e kaubojsit fatlum Luk dhe bandes se Daltoneve
 • Ted - Avanturisti i humbur (2012)

  image
  Duke u përpjekur të bëhet aventurier, Tad Xhonsi kërkon një qytet të humbur në këtë komedi 3D spektakolare, e cila do t'ju shëtisë nga Xhungla e Amazonit deri te...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.