PËRMBLEDHJE

Francia Raisa, Mike 'The Miz' Mizanin. Një ish gjahtare shpërblimesh, kthehet në shtëpi për Krishtlindje dhe vendos të kryejë një punë të fundit. Por kur i fejuari e surprizon, ajo e ka të vërshtirë të fshehë të kaluarën.

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.