poster

Piratët e Karaibeve: Fundi i Botës

Pirates of the Caribbean: At World's End (2007)

Aksion, Aventure, Fantazi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Tring Fantasy | Sot | 05:40

Vlerësimi: 7.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.12/10
(120 Voto)

Fotot

Piratët e Karaibeve: Fundi i BotësPiratët e Karaibeve: Fundi i BotësPiratët e Karaibeve: Fundi i BotësPiratët e Karaibeve: Fundi i BotësPiratët e Karaibeve: Fundi i BotësPiratët e Karaibeve: Fundi i BotësPiratët e Karaibeve: Fundi i BotësPiratët e Karaibeve: Fundi i BotësPiratët e Karaibeve: Fundi i BotësPiratët e Karaibeve: Fundi i BotësPiratët e Karaibeve: Fundi i BotësPiratët e Karaibeve: Fundi i BotësPiratët e Karaibeve: Fundi i BotësPiratët e Karaibeve: Fundi i BotësPiratët e Karaibeve: Fundi i BotësPiratët e Karaibeve: Fundi i BotësPiratët e Karaibeve: Fundi i BotësPiratët e Karaibeve: Fundi i BotësPiratët e Karaibeve: Fundi i BotësPiratët e Karaibeve: Fundi i BotësPiratët e Karaibeve: Fundi i BotësPiratët e Karaibeve: Fundi i BotësPiratët e Karaibeve: Fundi i BotësPiratët e Karaibeve: Fundi i BotësPiratët e Karaibeve: Fundi i BotësPiratët e Karaibeve: Fundi i BotësPiratët e Karaibeve: Fundi i Botës

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • 007 - Ne sherbimin e Madherise se saj (1969)

  e martë
  image
  Këtë here sëbashku me Drakon, ai niset në ndjekje të ndjekje Ernst Stavro Blofeld. Ndjekja vazhdon në në Zvicërr, ku ai shtiret si Z. Hilary Bray për të mësuar më...
 • Në ndjekje të së nesërmes (2015)

  Sot
  image
  Një shkencëtar dhe një adoleshente, fillojnë një mision të rrezikshëm për të zbuluar sekretet nga 'Bota e së ardhmes', një vend i magjishëm i bllokuar midis kohës...
 • Koktej Baruti (2021)

  Sot
  image
  Tre breza grash luftojnë kundër atyre që kërcënojnë tu mohojnë atyre gjithçka. Ato duhet të mësojnë të kenë besim te njëra-tjetra, teksa përballë kanë një...
 • Njeriu i Jashtëzakonshëm Merim (2012)

  Sot
  image
  Kjo është historia e patreguar e 'Njeriut Merimangë'... Pasi gjen një valixhe të lënë nga babai i tij, Piter Parker do të kërkojë me ngulm të zbulojë arsyen e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.