Vlerësimi: 6.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.54/10
(37 Voto)

PËRMBLEDHJE

James Bond ka edhe një mision tjetër. Bond kthehet nga udhëtimet e tij në Bashkimin Sovjetik me një çip kompjuteri. Ky çip është i aftë të përballojë një impuls bërthamor elektromagnetik. Çipi u krijua nga firma Zorin dhe Bond niset të hetojë pronarin e saj, Max Zorin. Zorin mund të duket si një njeri i pafajshëm, por në të vërtetë po planifikon të shkaktojë një tërmet në San Andreas, tërmet i cili do të shkatërrojë Silicon Valley.

Fotot

007 - Objektiv i paidentifikuar007 - Objektiv i paidentifikuar007 - Objektiv i paidentifikuar007 - Objektiv i paidentifikuar007 - Objektiv i paidentifikuar007 - Objektiv i paidentifikuar007 - Objektiv i paidentifikuar007 - Objektiv i paidentifikuar007 - Objektiv i paidentifikuar007 - Objektiv i paidentifikuar007 - Objektiv i paidentifikuar007 - Objektiv i paidentifikuar007 - Objektiv i paidentifikuar007 - Objektiv i paidentifikuar

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Agjenti 007: Spectre (2015)

  image
  Daniel Craig, Christoph Waltz. Fitues i çmimit Oskar. Ndërkohë që Xhejms Bond, i afrohet organizatës terroriste Spectre, ai zbulon një lidhje të frikshme mes tij...
 • 007 - Vetem per syte e tu (1981)

  image
  Bond dërgohet për të rimarrë një pajisje komunikimi, të njohur si ATAC, e cila u rrëzua sëbashku me një anije britanike të spiunazhit. Bond duhet të nxitojë pasi...
 • Koktej Baruti (2021)

  image
  Tre breza grash luftojnë kundër atyre që kërcënojnë tu mohojnë atyre gjithçka. Ato duhet të mësojnë të kenë besim te njëra-tjetra, teksa përballë kanë një...
 • Gjuetia për Tetorin e Kuq (1990)

  image
  Gjatë Luftës së Ftohtë, nëndetësja më e përparuar sovjetike, e komanduar nga Kapiteni i tyre më i mirë, i drejtohet ujërave amerikane me një qëllim të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.