Vlerësimi: 7.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.28/10
(25 Voto)

Fotot

Agjenti 007: S'ka kohë për të vdekurAgjenti 007: S'ka kohë për të vdekurAgjenti 007: S'ka kohë për të vdekurAgjenti 007: S'ka kohë për të vdekurAgjenti 007: S'ka kohë për të vdekurAgjenti 007: S'ka kohë për të vdekurAgjenti 007: S'ka kohë për të vdekur

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Agjenti 007 Shenjestër e lëvizshme (1985)

  image
  Agjenti 007 (Roger Moore) ne gare me kohen per te shkaterruar planet e nje sipermarresi te etur per pushtet i cili ka per borxh te marre jete njerezish vetem per...
 • Agjenti 007 Casino Royal (2006)

  image
  Daniel Craig, Eva Green. Me licencen e re për të vrarë marre nga MI-6, agjenti sekret Bond përballet me bankierin e lig, Le Chiffre, i cili për të mbledhur fonde...
 • 007 - Vetem per syte e tu (1981)

  image
  Bond dërgohet për të rimarrë një pajisje komunikimi, të njohur si ATAC, e cila u rrëzua sëbashku me një anije britanike të spiunazhit. Bond duhet të nxitojë pasi...
 • Ujqërit E Hijeve (2019)

  image
  Një agjent mashtrues i NSA-së i bashkohet një grupi elitar gjurmuesish vendas amerikanë që e quajnë veten "Ujqërit e hijeve" ndërsa angazhohen në misione për të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.