PëRMBLEDHJE

Një grup trolësh që jetojnë të lumtur në pyll, zbulojnë se janë vakti i preferuar i mbretit Grisel. Dyshja e pazakontë Popi dhe Brenç, duhet të bëjnë të pamundurën për të shpëtuar miqtë e tyre.

Fotot

TrolëtTrolëtTrolëtTrolëtTrolëtTrolëtTrolëtTrolëtTrolëtTrolëtTrolëtTrolëtTrolëtTrolëtTrolëtTrolëtTrolët

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Bota magjike e së Bukurës (1998)

  image
  Historia e mrekullueshme e Të Bukurës dhe Bishës vazhdon sërish me ngjarje e aventura plot humor e të papritura që na mësojnë të falim, të duam dhe të sillemi...
 • Shrek (2001)

  image
  Historia e Shrekut kete here vjen ne formen e nje muzikali. Kur Shreku zbulon se mocalin e tij e kishin pushtuar te gjithe personazhet e perrallave, te cilet...
 • Grof Monte Kristo (1997)

  image
  Godine 1815. u Francuskoj živi mladi mornar Edmond Dantes, koji je zaljubljen u prekrasnu Mercedes. Na dan venčanja tri ga razbojnika, koji od njega hoće i zlato...
 • Fern Gali (1992)

  image
  Banorët magjikë të Pyllit të Shiut luftojnë për të shpëtuar shtëpinë tyre. Ajo kërcënohet nga një forcë shkatërrimtare e quajtur Heksus. A do të arrijnë ata ta...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.