PëRMBLEDHJE

Bazuar në një nga videolojërat më të suksesshme, vjen aventura e një luftëtari të ri, i cili ndërmerr një udhëtim të rrezikshëm për të bashkuar njerëzit dhe elfët kundër forcave djallëzore të dragoit të zi...

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Sinbad (1995)

  image
  Sinbad the sailor and his servant Habib find themselves aboard Captain Asis' ship when they're attacked by a great sea monster. Sinbad and his servant are...
 • Palčica (1992)

  image
  The dam where Thumbelina and her father live is breaking due to the rising waters in the nearby pond. Father worries that when spring comes, the melting snows...
 • Dragoni i lumtur (2009)

  image
  Një dragua i ri kinez dënohet nga perëndite të zbresë poshtë në tokë për të jetuar si njeri i zakonshëm. Derisa forcat e këqija të zbulojnë identitetin e tij të...
 • Arturi dhe hakmarrja e Maltazardit (2009)

  image
  Kur Arturi merr një thirrje për ndihmë nga Minomojët, njerëzit e padukshëm që jetojnë në oborrin e shtëpisë, ai e di që duhet të niset sërish në një aventurë për...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.