Vlerësimi: 6.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

PëRMBLEDHJE

A female dentist is cast into limbo after her death in an accident and is given the assignment to act as the Tooth Fairy as her action to be admitted into heaven.

Fotot

Pa Miq

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Raja dhe dragoi i fundit (2021)

  image
  Shumë e shumë kohë më parë, në vendin e quajtur Kumandra, njerëzit dhe dragonjtë jetonin në harmoni të plotë, deri kur një fuqi e ligë i kërcënon... Dhe dragonjtë...
 • Kung Fu Panda 2 (2011)

  image
  Panda më e preferuar nga ju dhe pjesa tjetër e luftëtarëve të Kung Fu-së, rikthehen me një aventurë të re... Këtë herë, një armik i ri ka në plan të përdorë një...
 • Brenda Mendjes (2015)

  image
  Pasi 11 vjeçarja Rajli, shpërngulet bashkë me familjen, emocionet e saj ' Lumturia, Mërzia, Frika, Inati dhe Neveria' bien në konflikt me njëra-tjetrën. Kush...
 • Playmobil - Filmi (2019)

  image
  Kur vëllai i saj i vogël Çarli zhduket papritmas në universin magjik të Playmobil, Marla duhet të braktisë jetën e saj të mirëorganizuar dhe të ndërrmarë misionin...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.