Vlerësimi: 5.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.5/10
(32 Voto)

Fotot

Persi Xhekson: Deti i PërbindëshavePersi Xhekson: Deti i PërbindëshavePersi Xhekson: Deti i PërbindëshavePersi Xhekson: Deti i PërbindëshavePersi Xhekson: Deti i PërbindëshavePersi Xhekson: Deti i PërbindëshavePersi Xhekson: Deti i PërbindëshavePersi Xhekson: Deti i PërbindëshavePersi Xhekson: Deti i PërbindëshavePersi Xhekson: Deti i PërbindëshavePersi Xhekson: Deti i PërbindëshavePersi Xhekson: Deti i PërbindëshavePersi Xhekson: Deti i PërbindëshavePersi Xhekson: Deti i PërbindëshavePersi Xhekson: Deti i PërbindëshavePersi Xhekson: Deti i Përbindëshave

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Dashuri në mëshire të fatit (2005)

  Sot
  image
  Komedi; Xheni ndodhet me pushime në një plazh në Karaibe ku takohet me idhullin e saj te rokenrollit. E magjepsur nga e ideja e të qenit vetëm me të, përpiqet të...
 • Kronika (2012)

  Nesër
  image
  Adoleshenti i turpshëm dhe i vetmuar Endrju Detmer nuk ka asnjë shok dhe jeton me te atin, i cili eshte i alkoolizuar, dhe me te emen e semure. Endrju blen nje...
 • Shpresa e Fundit (2019)

  Nesër
  image
  Një shkencëtare e re përpiqet të gjejë një mënyrë për të shpëtuar Tokën, por ndërkohë ajo ndesh një burrë që do të kapë anijen e fundit që largohet nga planeti.
 • Nosferatu, eine Symphonie des Grauens (1922)

  e hënë
  image
  Wisbourg, Germany based estate agent Knock dispatches his associate, Hutter, to Count Orlok's castle in Transylvania as the Count wants to purchase an isolated...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.