PËRMBLEDHJE

Koleksionistët e veprave artistike dhe mashtruesit, Xhejk dhe Vil Grim, udhëtojnë nga fshati deri në fshat dhe përfaqësohen si mbrojtësit e fshatarëve nga qeniet magjike, dhe shpesh bëjnë edhe ezgorcizmin. Por testi i tyre i vërtetë do të vijojë pas takimit me magjinë e vërtetë dhe krijesën e vërtetë magjike në pyllin magjepsës, ku do t’u nevojitet trimeria e vërtetë.

Fotot

VËLLEZËRIT GRIMVËLLEZËRIT GRIMVËLLEZËRIT GRIMVËLLEZËRIT GRIMVËLLEZËRIT GRIMVËLLEZËRIT GRIMVËLLEZËRIT GRIMVËLLEZËRIT GRIMVËLLEZËRIT GRIMVËLLEZËRIT GRIM

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.