poster

Täterätää - Die Kirche bleibt im Dorf 2

Täterätää - Die Kirche bleibt im Dorf 2 (2015)

Regjia: Ulrike Grote

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.1/10

PëRMBLEDHJE

In the Swabian villages of Ober- and Unterrieslingen, once again peace has been disturbed; because of every scrap, the old opposition breaks out again. Various love affairs between the Häberle and Rossbauer families, some Oberries...

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.