Ulrike Grote

actor

Aktor:

 1. 1. Stromberg (2004), seriale
  ...
  Frau Wilhelmi
 2. 2. Der Dicke (2005), seriale
  ...
  Lisa Schubert
 3. ...
  Nachbarin Kirsten
 4. ...
  Frau Meissner
 5. ...
  Isolde
 6. ...
  Britta Callenberg
 7. ...
  Schwester Lydia
 8. ...
  Anna Clüver

Regjia:

 1. 1. KRIMI.DE (2005), seriale

Skenaristi:

Narratori:

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.