The series is about lawyer Gregor Ehrenberg, who helps the little people with a big heart and thus gives his own life more sense.

Ishte në kanal:

One  SUPER RTL  

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.