poster

Kuckuckszeit

Kuckuckszeit (2007)

Dramë | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.9/10

PëRMBLEDHJE

When the bank refuses to give Claudia any money, she learns that her husband Jens' construction company is insolvent and the family will lose everything. Claudia can hardly cope with social decline

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.