poster

Leo und Marie - Eine Weihnachtsliebe

Leo und Marie – Eine Weihnachtsliebe (2008)

Dramë, Romancë | Gjermani
Regjia: Rolf Schübel

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.7/10

PëRMBLEDHJE

Leo and Marie are two inconspicuous individuals, who work in a large insurance company. Both live an undisturbed, but also very lonely life, until one day they meet by chance in the elevator, see each other and fall in love.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.