Apropos Glück

Apropos Glück (2016)

Komedi | Gjermani
Regjia: Ulrike Grote

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

PëRMBLEDHJE

Ein Freundeskreis wird auf den Kopf gestellt, als eine Frau die Affäre ihres Mannes enttarnt.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.