The Shared Happiness

Das geteilte Glück (2010)

Dramë | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.7/10

PëRMBLEDHJE

Two pairs of parents discover that their sons were accidentally interchanged as infants. The love for the child who has now grown-up nine years with them, needn't necessarily change anything. But what about the biological child?

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.