poster

Eine halbe Ewigkeit

Eine halbe Ewigkeit (2011)

Dramë, Romancë | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.1/10

PëRMBLEDHJE

After more than half a century, Harry is suddenly standing in front of Elly again, once the love of his life, now "Sister Elizabeth" and a Protestant nun. In 1958, under unfortunate circumstances that were never really clarified f...

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Në ishullin e të përjashtuarve (2012)

  image
  Bazuar në romanin best-seller të Stephen Chbosky, vjen një histori prekëse mbi majat marramendëse dhe rëniet tronditëse të adoleshencës në ditët e sotme. Çarli,...
 • Përpara mesnatës (2013)

  image
  Ethan Hawke, Julie Delpy. Në natën e fundit të pushimeve të tyre idilike në Greqi, të dashuruarit Xhesi dhe Selin, rikujtojnë jetën së bashku dhe se ç'do të...
 • Metronom (2022)

  image
  Bucharest, 1972. Ana, 17, dreams of love and freedom. One night, while partying with her friends, they decide to send a letter to Metronom, the musical program...
 • Vajza Me Vathin Prej Perle (2003)

  image
  Griti është një adoleshente, e cila lë familjen e saj në fshat dhe fillon punë si shërbëtore në familjen Fermiër. Ajo fillon të tërheqë vëmendjen e padronit të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.