Vlerësimi: 5.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.8/10
(70 Voto)

PëRMBLEDHJE

S.Stallone, Sh.Stone. Ai është profesionist në vënien e bombave. Ajo...një grua e mbushur me etjen për hakmarrjen. Të dy do të arkitektojnë një plan dhe nën shënjestrën e tyre do te jete djali i bosit më të madh të droges.

Fotot

SpecialistiSpecialistiSpecialistiSpecialistiSpecialistiSpecialistiSpecialistiSpecialistiSpecialistiSpecialistiSpecialistiSpecialisti

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Demolition Man (1993)

  image
  Sylvester Stallone, Wesley Snipes, Sandra Bullock. Një oficer policie, Xhon, futet në kurth nga një kriminel, Simon dhe të dy dënohen në një burg ku vendosen në...
 • Ndal, mamaja të qëllon! (1992)

  image
  Sylvester Stallone. Jeta e dedektivit Xho Bornovski do të bëhet e padurueshme kur nëna e tij zevzeke të shfaqet për një vizitë. Pasi ka bërë punët e shtëpisë, ajo...
 • Streets Of Fire (1984)

  image
  A mercenary is hired to rescue his ex-girlfriend, a singer who has been kidnapped by a motorcycle gang.
 • Llogaritari (2016)

  image
  Ben Affleck, Anna Kendrick, J.K. Simmons. Christian Wolff është një i ri autik me më shumë prirje për numrat sesa për njerëzit. Ai punon si kontabilist i pavarur...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.