PëRMBLEDHJE

Pasi është tërhequr përfundimisht nga boksi dhe pasi i është kthyer jetës së thjeshtë duke mbetur pa asnjë nga pasuritë e tij, Roki merr në mbrojtje një nxënës mjaft premtues i cili e tradhëton.

Fotot

Roki 5Roki 5Roki 5Roki 5Roki 5Roki 5Roki 5Roki 5Roki 5Roki 5Roki 5

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Skuadra McFarland (2015)

  image
  Kevin Costner. Bazuar ne një histori të vërtetë! Një trajner futbolli fillon punë në një qytezë të varfër me shumicë latine dhe stërvit adoleshentët e talentuar...
 • THYJE KOSHIN (2005)

  image
  Një histori e moshës madhore ndizet kur adoleshenti Xhosh Sendler duhet të grumbullojë ëndrrat e tij dhe të zhvendoset nga fushat e harlisura me misër, të...
 • Në garë me jetën (2018)

  image
  Dy vëllezër nga një qyteti i vogël, përballen me probleme nga më të papriurat të cilat tendosin, por edhe forcojnë lidhjen vllazërore.
 • Krid 3 (2023)

  image
  Me Michael B. Jordan, Jonathan Majors. Adonis Creed ka një karrierë të suksesshme si boksier dhe një familje perfekte, por kur Damian, një mik i vjetër, një ish...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.