PëRMBLEDHJE

Një histori e moshës madhore ndizet kur adoleshenti Xhosh Sendler duhet të grumbullojë ëndrrat e tij dhe të zhvendoset nga fushat e harlisura me misër, të Indianës në këndet e lojërave të ashpra brenda qytetit të Njuark, NJ. Ai takohet dhe miqësohet me fenomenin e basketbollit, Antuan Xhekson, në gjykatën vendase dhe së bashku bëjnë garën për kampionatin shtetëror të shkollave të mesme. Miqësia e tyre testohet gjatë rrugës dhe në fund duhet të provojë veten përballë fjalës shpërthyese negro.

Fotot

THYJE KOSHINTHYJE KOSHINTHYJE KOSHINTHYJE KOSHINTHYJE KOSHINTHYJE KOSHINTHYJE KOSHINTHYJE KOSHINTHYJE KOSHINTHYJE KOSHINTHYJE KOSHINTHYJE KOSHINTHYJE KOSHINTHYJE KOSHIN

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Krid 2 (2018)

  image
  Nën mbikqyrjen e Rocky Balboa, kampioni i sapo kurorëzuar Adonis Creed, përballet me Viktor Drago, të birin e Ivan Drago.
 • Roki 1 (1976)

  image
  Një nga filmat më të vlerësuar dhe fitues i 3 çmimeve "Oscar". Roki Marcano është një djalë i thjeshtë dhe e vetmja gjë qe ka është talenti dhe pasioni për...
 • Linha De Passe (2008)

  image
  In the periphery of São Paulo, the pregnant single mother Cleuza works as maid in the apartment of a middle-class family. Each of her sons has a different unknown...
 • Katër minuta (2014)

  image
  Një histori emocionale për një adoleshent që do me dëshpërim të dalë nga udha e keqe ku ka hyrë. Ai përballet me një ish trajner atletike që vendos t'i...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.