Matthias Tiefenbacher

actor

Ditëlindje: 1962

Regjia:

 1. 3. Balko (1995), seriale
 2. 4. Il Clown (1998), seriale
 3. 5. SK Kölsch (1999), seriale
 4. 29. Baltic Crimes (2014), seriale
 5. 35. Shiv'a (2016), Film
 6. 36. Sara Stein (2016), seriale
 7. 38. Masada (2017), Film
 8. 44. Irish Crime (2019), seriale

Skenaristi:

 1. 1. Sara Stein (2016), seriale
 2. 2. Masada (2017), Film
 3. ...
  (screenplay)

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.