poster

Vater braucht eine Frau

Vater braucht eine Frau (2002)

Komedi, Romancë, Dramë | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.7/10

PëRMBLEDHJE

His office is headed by the successful lawyer Dr. Frank new with left. Even his four teenage children appreciate her Daddy Cool, because as a single father he keeps the ball flat and does not cause any unnecessary stress. The four smart kids decide that it's really time for Papa to fall in love again. They start for the father an Internet contact action with chaotic resonance. How will Frank survive the gathering of widow-willing widows who, with a rose in their buttonholes, all together wait for the coveted lawyer in the senior café?

Fotot

Vater braucht eine FrauVater braucht eine Frau

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.