poster

Extraklasse

Extraklasse (2018)

Dramë, Komedi, Familjar | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.1/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Heronjtë (2010)

  image
  Një njeri është ne makinë nga ana fshatit në një nxitim për të marrë në një takim të rëndësishëm të biznesit. Mendja e tij është e preokupuar me mendimet rreth...
 • Pastiçierja bashkiake (2011)

  image
  Një pastiçiere, ashtu rastësisht, do të zgjidhet kryetare bashkie, në një qytezë të mbytur me borxhe. Edhe pse e pashkolluar, intuita e saj, do ta ndihmojë në...
 • Bejb (1995)

  image
  Babe Ruth shnderrohet ne nje legjende te bejzbollit, por per ata qe e njohin nuk ka asgje te jashtezakonshme.
 • Imagjino sikur (2009)

  image
  Evani është një baba me kohë të pjesshme dhe një ekspert financiar me kohë të plotë. Kur karriera e tij fillon të marrë të tatëpjetën, çuditërisht ai do të gjejë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.