Vlerësimi: 5.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 1/10

PëRMBLEDHJE

Sophie se trudi postati dobra inženjerka građevine prema želji svog oca Karla, ali od kada se iz Augsburga preselila u München narušili su se odnosi s njim. Kulminiralo je svađom za Karlov rođendan. Sophie je u svom susjedstvu upoznala Maxa i uzajamna simpatija brzo ih je zbližila. Ali kad je njezina majka Beate došla u posjet s namjerom da izgladi svađu i spazila Maxa, panično je pobjegla...

Fotot

Strangers and LoversStrangers and LoversStrangers and Lovers

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • The Pride of Jesse Hallam (1981)

  image
  Jesse Hallam, an illiterate coal miner from Kentucky, moves to Cincinnati so that his daughter may receive spinal surgery. Determined to support his family in the...
 • Në shtëpinë tonë (1979)

  image
  Miri, djali i vogël i familjes, ka kuptuar që motra e tij, Ana, ka lidhje me një djalë. Ai ikën nga shtëpia dhe babai i shqetësuar shkon për ta kërkuar. Kur...
 • Pas dasmes (2006)

  image
  Mads Mikkelsen. Filmi Danez, pjesmarrës në festivalin e Torontos 2006. Kandidat për Oskar 'Filmi më i mirë i huaj' 2007. Menaxheri i një jetimoreje në Indi do të...
 • Mendime kritike (2020)

  image
  Historia e vërtetë e ekipit të shahut të shkollës së mesme Miami Jackson, i cili ishte ekipi i parë i qytetit që fitoi Kampionatin Kombëtar të Shahut të SHBA.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.