poster

Il Clown

Der Clown (1998)


Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.4/10

Max Zander, top agent for the international police agency WIPA, battles the forces of crime and stands up for the rights of the little people. To strike fear into the hearts of his enemies, he fights crime with his face hidden by ...

REKOMANDIMET
  • Ghosted (2017)

    image
    A skeptical tough ex-cop is forced to team up with a nerdy scientist and firm believer of the paranormal. They must help a secret L.A.-based government agency...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.