Christian Pätzold

actor

Aktor:

 1. ...
  Anwalt Möhl
 2. ...
  Gast 2
 3. ...
  Georg Kämpe
 4. ...
  Dr. Cornelius Helling
 5. ...
  Friedemann Sonntag
 6. ...
  Gottfried Häberle
 7. ...
  Gottfried Häberle
 8. ...
  Gottfried Häberle
 9. 9. Dark (2017), seriale
  ...
  Egon Tiedemann 1986
 10. 10. Libra (2020), Film
  ...
  Karl Seyfried
 11. ...
  Heinrich Rehbein

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.