PëRMBLEDHJE

A friendship between two free-spirited professional football players and the owner's daughter becomes compromised when two of them become romantically involved. The film features many parodies about self-help groups which were wildly popular in the 1970s.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Vajzat e tifozëve 6: Sfida botërore (2017)

  image
  Destini, kapitene e tre herë kampionëve kombëtare të nxitësve të tifozëve, pranon një sfidë nga një grup i ri. Përballja e tyre organizohet për t'u zhvilluar në...
 • Telashe me fatin (2011)

  image
  Konstantin Khabenskiy, Milla Jovovich. Një mësues nga një qytezë ruse, bie në dashuri me një grua bukuroshe nga Moska, e cila është në prag të martesës.
 • Olympic Dreams (2019)

  image
  Në Fshatin Olimpik të Atletëve, një e re skiatore kros-kountri shoqërohet me një mjek vullnetar pas përfundimit të garës së saj.
 • Të njihesh në Alpe (2011)

  image
  Kim, dikur ishte një kampjone skejtbordi, por sot duhet të punojë për të ndihmuar familjen... Fati e do, që puna e saj të jetë në Alpe, pranë dëborës... Vendi...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.