poster

Njeriu i vitit

Man of the Year (2006)

Komedi, Dramë, Romance, Triller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Vlerësimi: 6.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.44/10
(27 Voto)

PËRMBLEDHJE

Tom Dobs është një komedian popullor satirik, i cili ka emisionin e tij televiziv. Kur afrohen zgjedhjet presidenciale, ai vendos të bëhet kandidat i pavarur në mënyrë që të fitojë më shumë materiale dhe të jetë në gjendje të tallë kandidatët nga afër. Për habinë e tij dhe të shumë njerëzve, ai në të vërtetë zgjidhet president. Në realitet, e gjithë kjo gjë ishte shkaktuar nga një anomali e madhe në sistemin e ri të votimit elektronik që ishte përdorur. Drejtuesit e kompanisë "Delacroy" që e projektuan atë duan ta mbajnë të vërtetën sekret, pasi ajo do të thotë fundin e kompanisë. Një nga programueset e saj kryesore, Eleanor Grin, vendos të thotë të vërtetën. Drejtuesit e kompanisë "Delacroy" vendosin ta ndalojnë atë me çdo kusht.

Fotot

Njeriu i vititNjeriu i vititNjeriu i vititNjeriu i vititNjeriu i vititNjeriu i vititNjeriu i vititNjeriu i vititNjeriu i vititNjeriu i vitit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Historia e Një Martese (2019)

  e shtunë
  image
  Një rrëfenjë emocionuese për fundin e një martese dhe për një familje që qëndron e bashkuar. Një regjisor dhe një aktore luftojnë për të përballuar pasojat e...
 • Ana Pozitive (2012)

  e shtunë
  image
  Pati është një djalosh nga Filadelfia, i cili pasi ka qëndruar tetë muaj në një spital psikiatrik kthehet në shtëpi në përpjekje për të ndrequr gabimin që ka bërë...
 • OPF: Rebelimi i alienëve (2012)

  e shtunë
  image
  Pesë djem të rinj një mëngjes kuptojnë që mbetën pa funksionimin e celulareve, radio aparateve dhe dritave. Derisa provojnë të shmangin këtë situatë, shikojnë një...
 • Shithouse (2020)

  e shtunë
  image
  Aleksi, një student i vitit të parë, nuk po përshtatet dot me jetën studentore për shkak të largësisë nga familja e tij me të cilin ai ka një lidhje të veçantë....
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.