PËRMBLEDHJE

Oso është heroi juaj më i ri.... Ai është një agjent special, i cili cdo ditë shkon në një mision të ri, që të ndihmojë fëmijët në vështirësi...

Fotot

Oso: Agjenti special

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Malo janje Kuzučuk (2012)

  image
 • Blood and Treasure (2019)

  image
  Një ekspert antikiteti bashkohet me një hajdut veprash arti për të kapur një terrorist që financon sulmet e tij duke përdorur objekte të vjedhura.
 • Patrulla e putrave (2013)

  image
  Ryder leads a team of rescue pups (Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma and Skye) who save their town from everyday emergencies, whether it's finding missing...
 • Magjikët: Aventurat e Nusepashkës dhe Maçokut të zi (2015)

  image
  Marinette Dupain-Cheng, a shy high-school student, has inherited some magical ladybug-shaped earrings. The ornaments grant the power of Luck to whoever wears...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.