сезона: 8

епизода: 1

Содржина

Детективскиот инспектор Мајк Шефдер, е добар во својата работа, но лош е и во создавање работни односи, кога станува збор за градот „Брокенвуд“ за решавање на некое злосторство, се заљубува во него и одлучува да остане, но наскоро Шепард почнува да се судира со детективот Кристин Симс.

Слики

Мистерии во БроукенвудМистерии во БроукенвудМистерии во БроукенвудМистерии во БроукенвудМистерии во БроукенвудМистерии во БроукенвудМистерии во БроукенвудМистерии во БроукенвудМистерии во БроукенвудМистерии во БроукенвудМистерии во БроукенвудМистерии во БроукенвудМистерии во БроукенвудМистерии во БроукенвудМистерии во Броукенвуд

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Мистериите на Мердок (2008)

  image
  Кон крајот на 1890-тите, полицискиот инспектор Вилијам Мардок зазема нов, понаучен пристап кон решавање на злосторства. Помогнат од судија, д-р Јулија Огден и...
 • Отец Браун (2013)

  image
  Радња ове адаптације романа Г. К. Цхестерстона смјештена је у 1950-е, у срце прекрасног енглеског ладањског краја. Марк Wиллиамс глуми оца Броwна, католичког...
 • Место злочина: Вегас (2021)

  image
  Facing an existential threat that could bring down the Crime Lab, a brilliant team of forensic investigators must welcome back old friends and deploy new...
 • Мекдоналд и Додс (2020)

  image
  Виша инспекторица МцДоналд и Виши инспектор Доддс, који надилазе своје разлике и постају неочекивано учинковити партнери у рјешавању злочина, истражују случај...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.