Содржина

Тата, рачуновоѓа, отпуштен је зато што његов шеф сматра да је досадан и да се не уклапа у нови, унапреѓени профил компаније. Видевши да му је потребна промена имиџа, деца одмах прискачу у помоќ.

Слики

Отац четворо децеОтац четворо децеОтац четворо децеОтац четворо децеОтац четворо децеОтац четворо децеОтац четворо децеОтац четворо децеОтац четворо децеОтац четворо деце

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Извиднички камп (2009)

  image
  Шеснаесет годишниот Јорк Хејс, лидер на извидничката група „Огнени змејови“, се враќа во кампот Ракута на последниот годишен собир на извидниците. Јорк е одлучен...
 • Мармадјук (2010)

  image
  Кога Мармадјук заедно семејството се сели во ново соседство во Оринџ Каунти, Калифорнија, ова огромно куче-тинејџер дознава дека вклопувањето во друштвото на...
 • Деца Без Граници (2010)

  image
  Ештон, Селест и Бека се тројца необични средношколски отпадници кои формираат клуб во напуштен театар. Таму го запознаваат Чарли (Бил Кобс), бездомник кој ја дели...
 • Блебетало (2018)

  image
  Кад клинац добрица стави мистериозне ВР наочаре, изгуби могуќност да размишља у себи и све мисли изговара наглас!
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.