рејтинг: 4.1/10
Оценка на корисникот: 7.5/10
(2 гласови)

Содржина

По смртта на својот шеф Деми, возачот Доналд има последна задача, да ги уништи сите траги од љубовницата на Деми. Некогаш помеѓу довербата и предавството, помеѓу семејството и слободата, стојат лагите кои ги кажуваме.

Слики

Лагите кои ги кажувамеЛагите кои ги кажувамеЛагите кои ги кажувамеЛагите кои ги кажувамеЛагите кои ги кажувамеЛагите кои ги кажувамеЛагите кои ги кажуваме

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Аферата Томас Краун (1999)

  image
  Плејбој-милионер кому му е здодевно од недостатокот на предизвик во неговиот привилегиран живот, краде слика на Сезан од Музејот на уметноста „Метрополитен“....
 • Врисак у ноќи (1933)

  image
  Pat Morgan and Ted Kord are rival newspaper reporters always trying to outscoop each other. They join together to solve a series of murders being committed in an...
 • Поштарот секогаш ѕвони двапати (1981)

  image
  Ова е приказна за љубовната афера на постојан патник и немирна жена на грубијан, средовечен сопственик на крчма, кои поради силната привлечност еден кон друг и...
 • Подготвена за борба (2021)

  image
  Боксерката Кејли тренира за борбата на својот живот, станувајќи сѐ повеќе агилна и жестока со секој удар. Овој пат, борбата нема да биде во ринг. Кејли дознава...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.