СОДРЖИНА

Док се Божиќ ближи, организаторка догаѓаја послата је у мали град да организује фестивал, али наилази на милијардера који продаје своје имање које је она хтела да користи за свој догаѓај. Убрзо почињу да се заљубљују једно у друго.

Слики

Божиќ на имотот ПeмберлиБожиќ на имотот ПeмберлиБожиќ на имотот ПeмберлиБожиќ на имотот ПeмберлиБожиќ на имотот ПeмберлиБожиќ на имотот ПeмберлиБожиќ на имотот ПeмберлиБожиќ на имотот ПeмберлиБожиќ на имотот ПeмберлиБожиќ на имотот ПeмберлиБожиќ на имотот ПeмберлиБожиќ на имотот ПeмберлиБожиќ на имотот ПeмберлиБожиќ на имотот Пeмберли

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Волшебниот божиќен колач (2021)

  image
  Откако неодамна ја губи баба ѝ, Гвен се мачи со пекарницата сакајќи да го врати Божиќниот дух. Таа се согласува да работи со славен шеф на специјална Божиќна...
 • Љубав на менију (2019)

  image
  Да би спасио свој ресторан од затварања, кухар пристаје на сурадњу с директорицом твртке која производи замрзнуту храну.
 • Заљубљена у Риму (2019)

  image
  Глумица добива велику улогу у Риму, а упознаје и америчког новинара који пише чланак о њој.
 • Мора да кажам да? (2017)

  image
  Џесика тукушто ја завршила последната книга за издавачката фирма на своето поранешно момче Мајк и се надева дека ќе премине во конкурентската издавачка куќа, но...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.