рејтинг: 4.8/10
Оценка на корисникот: 7/10

Содржина

Хени и Агнес некогаш биле многу блиски, но потоа ги разделила катастрофа. Сега, Хени се враќа во животот на Агнес и ѝ бара услуга: да ѝ помогне да го испланира убиството на сопругот, Дејвид.

Слики

Интриго: Драга АгнесMiramaxMiramaxMiramaxMiramax

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • И на крају не остаде нико (1945)

  image
  Филм говори о десет странаца, људи који наизглед немају никакве везе један с другим, али заправо су сви криви за неко убиство за које нису осуѓени и/или...
 • Долина на исчезнатите (2007)

  image
  Пензиониран воен истражувач работи со полициски детектив на откривањето на вистината за исчезнувањето на неговиот син, вратен од Ирак.
 • Англичанецот (1999)

  image
  Екстремно насилен и опасен Англичанец оди во Лос Анџелес за да го најде човекот за кој смета дека е одговорен за смртта на неговата ќерка.
 • Исконски страв (1996)

  image
  Ричард Гир е во главната улога како Мартин Вејл, познат адвокат за одбрана кој волонтерски го брани Арон Стемплер (Едвард Нортон), тинејџер од Кентаки обвинет за...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.