рејтинг: 6.1/10
Оценка на корисникот: 7.2/10
(13 гласови)

Содржина

Њујоршки бизнисмен мора да бира измеѓу љубави свог живота и договора који ќе му обележити каријеру.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Балканско кино: Нешто помеѓу (1982)

  image
  Една Американка и двајаца пријатели шест недели се заробени во свет полн со контрадикторности помеѓу Истокот и Западот...
 • Рејчел ќе се венча (2008)

  image
  Кога Ким (Ен Хатавеј) се враќа во семејниот дом на семејството Бјукенон, за свадбата на својата сестра, Рејчел (Розмари Девит), таа носи долга историја на лични...
 • Осликани вео (2006)

  image
  Лондон 1925. године. Кити (Наоми Вотс) се ближи старосној граници када је, по њеној породици, крајње време за удају. Желеќи да побегне од досадашњег живота, она...
 • Седум души (2008)

  image
  Еден чуден агент на Даночната служба ја користи својата база на податоци за да лоцира повеќе луѓе кои имаат проблеми, и се обидува да им помогне да си ги подобрат...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.