Содржина

Нил своје радне дане проводи летеќи дроновима на тајним мисијама, а затим се враќа свом породичном животу, притом његова жена и син не знају ништа о његовом тајном животу. Све док не буде изложен смртоносној претњи.
Верујуќи да је одговоран за смрт његове жене и детета, пакистански бизнисмен прати Нила након чега долази до великог сукоба...

Слики

ДронДрон

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Гостин на свадба (2018)

  image
  Овој енергичен и возбудлив трилер од познатиот режисер Мајкл Винтерботом е интересно патешествие низ мрачните подземја и скриените краишта на Пакистан и Индија....
 • Измама (2006)

  image
  Свештеникот Тед и неговата сопруга Емили се, навидум, совршен пар. Иако Емили го обожава својот сопруг, таа забележува дека веќе тој не ѝ обрнува внимание. Откако...
 • Момчето што го запозна онлајн (2010)

  image
  Кога тинејџерката Ками ќе се вљуби во Џејк, кого го запознала преку Интернет, нејзината самохрана мајка сфаќа колку тешко се справува со вљубувањето. Иако Ками...
 • Корумпира (2016)

  image
  Кога поранешна форензичка сметководителка од јавното обвинителство ќе биде повикана да помогне во решавањето на тежок случај, таа ќе ја открие смртоносната мрежа...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.